Witaj Gościu. Zaloguj się lub Zarejestruj
0 Odpowiedzi

Wycieczka dla dwojga z Ferratum Bank

Zapytał/a:   606 wyświetleń bank, długo, ferratum, pożyczka
Kredyty gotówkowe, Pozostałe banki

Tygodniową wycieczkę zagraniczną dla dwóch osób i 1000 złotych kieszonkowego, wygrać mogą tego lata klienci Ferratum Bank. Wakacyjny konkurs skierowany jest do osób, które wezmą „Pożyczkę na długo” i będzie trwał do 31 lipca.

Przyznawana na okres od 3 do 12 miesięcy „Pożyczka na długo” to jeden z flagowych produktów Ferratum Bank w Polsce. Promujący ją konkurs zbiega się w czasie z publikacją Barometru Europejskiego Ferratum Group – wyników badań konsumenckich na temat wydatków wakacyjnych, przeprowadzonych krajach UE. – Sezon urlopowy rządzi się własną dynamiką. Publikujemy w tym roku unikatowe zestawienie danych na temat postaw konsumenckich w sezonie wakacyjnym. Badanie przeprowadzone zostało w 17 krajach UE, a wzięło w nim udział 5685 gospodarstw domowych. Wyniki badań pozwalają nam na precyzyjne planowanie działań marketingowych w każdym z krajów – mówi Łukasz Kuleta, Marketing Manager w Ferratum Bank. – Jednym z elementów kampanii wakacyjnej w Polsce, jest konkurs „Wygraj wakacje dla dwojga”.

By wziąć udział w konkursie, należy na stronie https://www.ferratum.pl/wakacje/ wybrać jeden z sześciu filmów, powiązanych z turystycznymi kierunkami i odpowiedzieć na konkursowe pytanie. Następnie wziąć przez internet „Pożyczkę na długo” w dowolnej kwocie i zaczekać cierpliwie na werdykt Jury. Autor najciekawszej odpowiedzi otrzyma dwa vouchery na wycieczkę zagraniczną o wartości 2500 złotych każdy oraz kieszonkowe w kwocie 1000 złotych. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 7 sierpnia.

 

pożyczkę w ferrarum bank można znaleść http://szybkakaska24.pl/top10.php na krótko lub długoterminowe okresy pożyczenia pieniędzy