Witaj Gościu. Zaloguj się lub Zarejestruj
0 Odpowiedzi

Trwa loteria kart debetowych i kredytowych Mastercard w BOŚ Banku

Zapytał/a:   337 wyświetleń bank, BOŚ, konkurs
BOŚ SA

W Banku Ochrony Środowiska trwa promocja kart Mastercard. Pierwsi zwycięzcy odebrali już nagrody po 2 000 złotych.

 

Przypominamy, aby wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, wystarczy wykonać transakcję kartą debetową lub kredytową BOŚ Banku, zarejestrować się na www.bosbank.pl/loteria i wypełnić krótki formularz.

Co miesiąc do wygrania jest 5 nagród o wysokości 2 000 złotych. Jednak to nie wszystko. W finale loterii wszystkie wykonane i zaksięgowane transakcje wezmą udział w losowaniu nagrody głównej – 6 dniowego luksusowego wypoczynku dla 4 osób w czterogwiazdkowym hotelu Arłamów w Bieszczadach. Loteria trwa do 30 czerwca 2017.

Klienci korzystający z karty kredytowej Mastercard BOŚ Banku nie ponoszą opłat za jej wydanie i używanie – wystarczy, że aktywnie ją użytkują. Wyróżnikiem kart kredytowych BOŚ Banku jest dodatkowo długi okres bezodsetkowy, trwający do 56 dni. Po jego przekroczeniu oprocentowanie wykorzystanego limitu kredytowego wynosi 10 proc. Posiadacz karty kredytowej może również liczyć na szereg zniżek udzielanych w ramach programu rabatowego “Buy & Smile”, przygotowanego wspólnie z Mastercard.

Loteria trwa do 30 czerwca 2017, a więcej na jej temat można przeczytać w Regulaminie.

 

źródło: bank ochrony środowiska