Witaj Gościu. Zaloguj się lub Zarejestruj
0 Odpowiedzi

Profi Credit – pożyczki dla przedsiębiorców

Zapytał/a:   375 wyświetleń firm, firmowa, firmy, online, pożyczka
Kredyty gotówkowe

Profi Credit Polska, wicelider poza bankowego rynku pożyczkowego, rozwija ofertę o produkty adresowane do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Wprowadzone właśnie pożyczkowe produkty finansowe dla firm wyróżnia wysoka kwota netto i długi okres spłaty.


Spółka, specjalizująca się dotychczas w udzielaniu długookresowych pożyczek dla klientów indywidualnych, rozpoczyna obsługę drobnych przedsiębiorców. Od 17 stycznia br. w jej ofercie znajdują się 3 produkty pożyczkowe zróżnicowane pod względem wysokości kwoty netto i okresu spłaty.

 

- Szacuje się, że w Polsce jest ok. 2 mln osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Jednym z ich największych problemów jest brak wsparcia finansowego w pierwszym roku działania firmy- wskazuje Jarosław Czulak, dyrektor Działu Marketingu w Profi Credit -Właśnie do tej grupy chcemy dotrzeć. Wsparcie będzie można otrzymać już po 3 miesiącach prowadzenia biznesu. Dłuższą i dobrą historię działalności premiujemy lepszymi warunkami pożyczki.


Oferta Profi Credit jest skierowana zarówno do nowych klientów, jak i tych powracających. Młody przedsiębiorca, już po 3 miesiącach prowadzenia działalności gospodarczej, będzie mógł wystąpić o wsparcie w wysokości 500 – 4 000 zł netto na maksymalnie 24 miesiące. Wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany w oparciu o oświadczenie o zarobkach. Profi Credit ocenia ryzyko kredytowe w oparciu o różnicę między wysokością stałych zobowiązań przedsiębiorcy a wysokością jego dochodu.

 

- W przypadku przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność powyżej 12 i 24 miesięcy maksymalna kwota pożyczki rośnie nawet do 25 000 zł netto a okres spłaty wydłuża się do 48 miesięcy- kontynuuje Czulak -Przy tych produktach korzystamy z bardziej szczegółowego scoringu. Często się okazuje bowiem, że w jego efekcie możemy zaproponować korzystniejsze warunki.


W przypadku pożyczki na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, Profi Credit nie wymaga poręczyciela czy partnera. Kolejną pożyczkę można wziąć tuż po spłacie bieżącej.

 

Dodatkowo przedsiębiorcy, którzy skorzystają z oferty do 17 lutego br. i uregulują zobowiązanie zgodnie z harmonogramem spłat, otrzymają zwrot 100% odsetek. Cash back jest elementem, dzięki któremu spółka chce poszerzyć swoją bazę wiarygodnych klientów – poprawa jakości portfela pożyczkowego jest jednym z celów strategii spółki. Jednocześnie Profi Credit prowadzi intensywne prace nad zwiększeniem wartości udzielanych pożyczek poprzez rozwój nowych kanałów sprzedaży. W ciągu najbliższego półrocza spółka uruchomi kanał online.