Witaj Gościu. Zaloguj się lub Zarejestruj
0 Odpowiedzi

Nowe funkcje aplikacji mobilnej eurobanku

Zapytał/a:   443 wyświetleń eurobank
Euro Bank SA

eurobank wprowadził do swojej aplikacji mobilnej kolejne przydatne funkcjonalności. Klienci mogą m.in. pobrać potwierdzenia operacji w formie PDF, zlecić przelewy do ZUS oraz do Urzędu Skarbowego.

 

Nowa wersja aplikacji mobilnej jest bardziej dopasowana do potrzeb klientów. Bank wprowadził równocześnie nową wersję na wszystkich 3 systemach operacyjnych (Android, iOS oraz Windows Phone).

 

Nowe możliwości aplikacji to:

  • przelewy do Urzędu Skarbowego oraz do ZUS,
  • generowanie potwierdzeń operacji w formie plików PDF,
  • możliwość wykonania „przelewu zwrotnego” oraz „wykonaj ponownie”, w intuicyjny sposób z historii konta i rachunku oszczędnościowego,
  • łatwiejsze wyszukiwanie operacji w historii produktów poprzez dodanie nowych filtrów (m.in. wyszukiwanie „po frazie”),
  • brak ograniczeń w liczbie wyświetlanych operacji w historii produktów,
  • dwie listy przelewów – przelewy oczekujące oraz przelewy odrzucone.

 

Klienci, którzy aktywują aplikację mobilną mogą skorzystać ze specjalnej lokaty dla mobilnych. Lokata LOGujesz-LOKujesz jest dostępna przez 7 dni od daty aktywacji aplikacji mobilnej. Jej oprocentowanie to 3,5% w skali roku. Czas trwania to miesiąc. Minimalna kwota lokaty wynosi 200 zł, a maksymalna 10 tys. zł.  W 2016 r. eurobank jako pierwszy bank w Polsce udostępnił w aplikacji mobilnej możliwość wnioskowania o wakacje kredytowe.

 

Bankowość mobilna eurobanku została uruchomiona 3 lata temu. Aplikacja mobilna eurobanku umożliwia dostęp do najważniejszych funkcji konta oraz posiada nowoczesne funkcjonalności jak widgety (na iOS oraz Android), a w przypadku Windows Phone aktywny kafelek wyświetlający stan konta i ostatnie operacje. Klienci posiadający urządzenia z systemem iOS mogą  też korzystać z logowania za pomocą Touch ID oraz aplikacji na Apple Watch. 

 

Na podstawie przeprowadzonego badania przez Euro Bank S.A., Bank jako pierwszy udostępnił w aplikacji mobilnej możliwość wnioskowania o wakacje kredytowe.

 

Aplikacja mobilna wymaga aktywacji, jest dostępna dla kont osobistych z dostępem do bankowości internetowej i tokenem GSM jako zabezpieczeniem.

źródło: Euro Bank