Witaj Gościu. Zaloguj się lub Zarejestruj
0 Odpowiedzi

Mówisz mobile, myślisz BZ WBK

Zapytał/a:   606 wyświetleń bank, bz, wbk, zachodni
Bank Zachodni WBK SA

Bankowość mobilna Banku Zachodniego WBK zdobyła pierwsze miejsce w prestiżowym, dorocznym rankingu banków przygotowywanym przez tygodnik Newsweek w kategorii „bankowość mobilna”. Wyniki czternastej edycji rankingu ogłoszono podczas Wielkiej Gali Bankowości. Autorzy rankingu podkreślili, że swoje zwycięstwo Bank Zachodni WBK zawdzięcza najszerszej ofercie usług i funkcjonalności.


- Nieustannie rozwijamy bankowość mobilną, dbając, aby była ona jak najlepiej dopasowana do potrzeb naszych klientów. Jestem dumny z tego, że ta praca doceniana jest zarówno w Polsce jak i na świecie. Pierwsze miejsce w dorocznym rankingu Newsweeka w kategorii bankowość mobilna to ważne potwierdzenie dobrego kierunku przyjętej strategii rozwoju bankowości mobilnej- mówi Tomasz Niewiedział dyrektor Obszaru Bankowości Multikanałowej Banku Zachodniego WBK – Chcę zapewnić, że nadal będziemy udoskonalać naszą aplikację mobilną, uwzględniając oczekiwania jej użytkowników oraz wykorzystując najlepsze przykłady funkcjonalności mobilnych z całego świata.

 

Bank Zachodni WBK stale wprowadza nowe usługi w bankowości mobilnej i internetowej. W ostatnim czasie najciekawszą nowością dla użytkowników BZWBK24 mobile są przelewy natychmiastowe BlueCash. W usłudze „Zakupy mobilne” wraz z nowymi operatorami pojawiły się nowe miasta. Już wkrótce Bank Zachodni WBK udostępni także swoim klientom płatności zbliżeniowe telefonem wykorzystujące technologię HCE (ang. Host Card Emulation).