Witaj Gościu. Zaloguj się lub Zarejestruj
0 Odpowiedzi

Konto Wymarzone – Raiffeisen Polbank – już 150 tyś rachunków

Zapytał/a:   676 wyświetleń konto, osobiste, polbank, raiffeisen, ror, wymarzone
Inne tematy i Pytania, Konta osobiste, Raiffeisen Bank Polska SA

ciekawy news:

Zainteresowanie klientów Wymarzonym Kontem Osobistym w Raiffeisen Polbanku jest wciąż bardzo wysokie. Tylko w czerwcu klienci otworzyli 30 tysięcy tych rachunków. Po trzech miesiącach od wprowadzenia do oferty bank miał 100 tysięcy Wymarzonych Konta, a po niespełna pięciu miesiącach jest ich już 150 tysięcy.

 

Posiadacze Wymarzonego Konta wpłacili do banku już ponad miliard złotych, z czego większa część zgromadzona jest właśnie na nowych rachunkach. Dodatkowo, ponad 85% posiadaczy Wymarzonego Konta skorzystało już również z innego produktu w ofercie banku: karty kredytowej, kredytu gotówkowego lub produktu inwestycyjno-oszczędnościowego, co potwierdza wysoką atrakcyjność aktualnej oferty banku nie tylko w zakresie rachunku osobistego.

Konto wymarzone możesz otworzyć tutaj:

http://topkonta.pl/discussion/12/konto-osobiste-w-raiffeisen-polbank

 

Obserwujemy, że posiadacze Wymarzonego Konta Osobistego aktywnie z niego korzystają, przelewając na nie pensję, realizując przelewy, płacąc kartą do konta i utrzymując na nim środki. Choć nie stawiamy im takich wymogów, to po prostu podoba im się nasze partnerskie i lojalne podejście. Doceniają gwarancję bezwarunkowego braku opłat za rachunek oraz jasne i czytelne warunki oprocentowania. Przez kilka miesięcy użytkowania konta jednoznacznie upewnili się, że w naszej ofercie nie ma żadnych ukrytych gwiazdek. Coraz chętniej korzystają również z innych produktów Raiffeisen Polbanku, doceniając ich czytelne i korzystne warunki. Mimo krótkiego czasu współpracy z bankiem zdecydowana większość, bo ponad 85% posiadaczy nowego rachunku, znalazła w ofercie również inne produkty dopasowane do swoich potrzeb. Ponad jedna trzecia z nich korzysta już, oprócz Wymarzonego Konta, z co najmniej dwóch dodatkowych produktów. My natomiast cały czas pracujemy nad kolejnymi ciekawymi rozwiązaniami, z których najbliższe planujemy udostępnić klientom już po wakacjach - mówi Tomasz Dymowski, Dyrektor Departamentu Zarządzania Ofertą Produktową i Relacjami z Klientami Raiffeisen Polbank.

 

Użytkownicy Wymarzonego Konta Osobistego, jako dodatkowe produkty, najczęściej wybierają produkty depozytowo-inwestycyjne, kartę kredytową i produkty z bogatej oferty kredytowej. Rekordy popularności bije np. czteromiesięczna inwestycyjna lokata strukturyzowana, na której klient otrzymuje gwarancję zysku 1% w skali roku, ale zarobić może nawet 5%. Produkt ten daje pełną gwarancję kapitału (100%), a jego konstrukcja zakłada wzrost kursu dolara względem złotego i jest bardzo ciekawą alternatywą dla typowych lokat. Minimalna kwota, jaką można zainwestować w ten produkt, to 5 000 złotych, a bank nie pobiera żadnych opłat za subskrypcję lokaty.