Witaj Gościu. Zaloguj się lub Zarejestruj
0 Odpowiedzi

Już 300 tysięcy Kont 360° w Banku Millennium

Zapytał/a:   1200 wyświetleń 360, bank, bankowe, darmowe, konto, millenium
Konta osobiste, Meritum Bank ICB SA

Mija właśnie 15 miesięcy od momentu wprowadzenia przez bank Konta 360°. W tym czasie klienci otworzyli 300 tys. rachunków tego typu.


Konto 360°jest cały czas najlepiej sprzedającym się kontem banku. Mimo sporej konkurencji na rynku jego zalety są wciąż doceniane przez klientów. -mówi Przemysław Dukiel, Kierujący Wydziałem Rachunków Bieżących w Banku Millennium.  -W najbliższym czasie planujemy dodatkowe zwiększenie sprzedaży. Liczymy na efekt promocji „Polecam Bank Millennium”, w której zadowoleni klienci namawiają znajomych do założenia Konta 360° lub Konta 360°Student.


Darmowe Konto 360° to propozycja dla całej rodziny. Oprócz konta standardowego istnieją również specjalne wersje dostosowane do potrzeb młodych ludzi – Konto 360° Junior dla klientów w wieku do 18 lat i Konto 360 Student dla osób w wieku 18-26 lat. Opłaty za konto zostały ograniczone do zera:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę do konta,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą.

 

Są one gwarantowane po łącznym spełnieniu dwóch prostych warunków: w każdym miesiącu suma wpływów zewnętrznych na rachunek wynosi min. 1000 zł oraz dokonana została min. 1 płatność kartą do konta. W przypadku Konta 360 Junior i Student wystarczy 1 płatność kartą do konta w miesiącu. Dodatkowo, niezależnie od spełnienia tych warunków klienci płacą 0 zł za zlecenia stałe, 0 zł za krajowe przelewy w złotych przez internet i mobilnie oraz 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon.

 

Obecnie Bank proponuje klientom udział w promocji „Polecam Bank Millennium”, która polega na rekomendowaniu przez obecnych klientów banku Konta 360° i Konta 360°Student. Za pozyskanie nowego klienta przyznawana jest premia w wysokości 100 zł. Bank premiuje 7 skutecznych poleceń, stąd maksymalna wysokość premii może wynieść 700 zł. Promocja trwa do 31 października 2015 r.

 

źródło: bank millenium