Witaj Gościu. Zaloguj się lub Zarejestruj
0 Odpowiedzi

Jesienne promocje cenowe w BIZ Banku

Zapytał/a:   457 wyświetleń bank, biz, kredyt, pożyczka
Inne tematy i Pytania

Profesjonaliści, zainteresowani kredytem gotówkowym na dowolny cel firmowy, powinni przed końcem października odwiedzić BIZ Bank. Wprowadził on właśnie jesienną ofertę specjalną, w ramach której można otrzymać finansowanie do 233 tys. zł, z ubezpieczeniem, na preferencyjnych warunkach cenowych.


Kredyty dla Profesjonalistów w BIZ Banku to decyzja o finansowaniu nawet w jedną minutę, podczas rozmowy z doradcą i dostęp do środków w ciągu 24 godzin. Ponadto bank nie wymaga zabezpieczeń. Oferta skierowana jest do osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą co najmniej od 6 miesięcy. Uzyskane środki można przeznaczyć na dowolny cel firmowy lub na spłatę innych kredytów firmowych.

 

Z opisanej oferty specjalnej mogą skorzystać: lekarze, weterynarze, adwokaci, osoby prowadzące biura rachunkowe, doradcy podatkowi, architekci, tłumacze przysięgli.

 

Swoją ofertę BIZ Bank kieruje również do tzw. ekspertów prowadzących działalność gospodarczą m.in. jako właściciele laboratoriów medycznych, aptek, niepublicznych placówek edukacyjnych, a także jako dietetycy, optycy, informatycy. Mogą oni skorzystać z kredytu w kwocie do 84 tys. zł, z prowizją już od 0 proc. i marżą od 0,99 p.p. Kredyt można otrzymać na podstawie aktualnego zeznania podatkowego lub zestawienia księgi przychodów i rozchodów za ostatnie pół roku.

 

Kredyty dostępne są w ponad 50 oddziałach własnych BIZ Banku, 40 placówkach franczyzowych Nest Banku, oraz u pośredników finansowych na terenie całego kraju. Wystarczy jedna rozmowa z doradcą, bez konieczności podpisywania papierowego wniosku.

 

Promocja obowiązuje do 31 października.

 

Źródło: FM Bank PBP