Witaj Gościu. Zaloguj się lub Zarejestruj
1 Odpowiedzi

eurobank wyróżniony Superbrands 2012 – co sądzicie?

Zapytał/a:   1068 wyświetleń eurobank
Euro Bank SA

eurobank został uznany za jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku i uzyskał tytuł Superbrand 2012. Podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się 25 maja 2012, przedstawiciel banku odbierze statuetkę, a informacje na temat eurobanku trafią do Albumu Superbrands, który na świecie cieszy się opinią „biblii brandingu”.

 

 

Superbrand jest prestiżową nagrodą przyznawaną od 16 lat w ponad 80 krajach świata. Za wybór marek odpowiada tzw. Rada Marek (dziennikarze, eksperci brandingu, menedżerowie w agencjach marketingowych, reklamowych, PR i firmach zajmujących się badaniami rynku). Członkowie Rady Marek oceniają kandydatów w oparciu m.in. o kryteria rozpoznawalności i wyrazistości wizerunku marki, wyjątkowości korzyści, które oferuje, jej stałego rozwoju czy aktywnego budowania relacji z klientami. W ramach 6 edycji o klasyfikacji najsilniejszych marek na krajowym rynku zadecydowała także grupa 2700 osób biorących udział w badaniu konsumenckim.1 Odp.  1. caponne   24 maj, 2012

    zaslozona nagroda :) konto w eurobanku mam od dawna i jeszcze nigdy nie mialem zadnego problemu także popieram i gratulacje :)

       

    0 Głosy Thumb up 0 Głosy Thumb down 0 Głosy