Witaj Gościu. Zaloguj się lub Zarejestruj
0 Odpowiedzi

Euro Bank – promocja kredytu gotówkowego

Zapytał/a:   672 wyświetleń eurobank, gotówkowy, kredyt, promocja
Euro Bank SA, Kredyty gotówkowe

eurobank przedłużył akcję promującą kredyt gotówkowy z gwarancją szybkości „Dziś gotówka albo stówka”, zwiększając maksymalną kwotę dostępną w ramach akcji do 50 000 zł.

W ramach akcji „Gwarancja szybkości” eurobank gwarantuje klientom wypłatę środków jeszcze tego samego dnia, w którym złożą wniosek kredytowy (wraz z kompletem dokumentów potwierdzających źródło i wysokość dochodów) oraz podpiszą umowę kredytową. W przypadku niezrealizowania wypłaty w tym samym dniu, klient otrzymuje 100 złotych rekompensaty za spóźnienie. Akcja „Gwarancja szybkości” ruszyła 1 marca 2015 r. i potrwa do 31 maja 2015 r.

Szybkość i wygoda na co dzień

Szybkość to nie jedyna zaleta oferty. Spłata kredytu może zostać rozłożona nawet na 108 rat. Klienci mają też możliwość dowolnego wybrania dnia, w którym będą spłacać raty. O zbliżającym się terminie płatności przypomną im SMS-y. Po 6 miesiącach terminowego spłacania mogą skorzystać z wakacji kredytowych – czyli czasowego zawieszenia spłaty rat kredytu. Użytkownicy mobilnej aplikacji eurobank mobile mają możliwość sprawdzenia informacji dotyczących zaciągniętego kredytu w dowolnym miejscu i czasie. Warunkiem otrzymania kredytu jest potwierdzenie uzyskiwanych dochodów. Dokumentem akceptowanym przez eurobank może być zaświadczenie o zarobkach, wyciąg z konta bankowego, druk RMUA wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy, czy aktualny PIT 11 lub PIT 40. Sprawa dla Adamczyka

Akcji towarzyszy kampania reklamowa obejmująca spoty radiowe i telewizyjne z udziałem Piotra Adamczyka w ogólnopolskich i tematycznych stacjach radiowych i telewizyjnych, Internet oraz placówki eurobanku (witryny, plakaty, ulotki). Za jej przygotowanie i realizację odpowiadają agencja reklamowa GPD, dom mediowy Starcom oraz dom produkcyjny Propeller.

Gwarancja szybkości polega na wypłacie środków kredytu w tym samym dniu, w którym Uczestnik złożył wniosek oraz podpisał umowę kredytową. Przyznanie kredytu oraz rekompensaty za spóźnienie zależy od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Akcja „Gwarancja szybkości” dotyczy Uczestników, którzy podpiszą umowę kredytową na kwotę od 500 do 50 000 zł netto i nie odstąpią od niej.

Wynagrodzenie pracownicze może być dokumentowane na podstawie PIT11/PIT40 za rok poprzedni, akceptowanego do końca czerwca roku, w którym dokument został wystawiony.

Aplikacja mobilna wymaga aktywacji, jest dostępna na urządzeniach z systemem Android lub iOS dla kont osobistych z dostępem do bankowości internetowej i tokenem GSM jako zabezpieczeniem.

Szczegóły oferty, w tym Regulamin Akcji, Regulamin udzielania pożyczek i kredytów, opłaty i prowizje, Instrukcja Obsługi Bankowości Elektronicznej zawierająca informacje o wymaganych systemach operacyjnych na urządzeniach mobilnych są dostępne na www.eurobank.pl i w placówkach Euro Banku S.A.

Akcja obowiązuje od 01.03.2015r. do 31.05.2015r.

Źródło: Euro Bank