Witaj Gościu. Zaloguj się lub Zarejestruj
0 Odpowiedzi

Bank BGŻ BNP Paribas wlicza 500+ do zdolności kredytowej

Zapytał/a:   475 wyświetleń 500, plus, rodzina
BGŻ SA

Bank BGŻ BNP Paribas uwzględnia środki pochodzące z programu Rodzina 500+ w kalkulacji zdolności kredytowej klientów detalicznych. Świadczenie nie jest brane pod uwagę w przypadku kredytów hipotecznych.


– Jako jeden z niewielu banków na rynku już od 20 maja uwzględniamy to świadczenie w ocenie zdolności kredytowej przy udzielaniu wszystkich kredytów dla klientów detalicznych, z wyjątkiem kredytów hipotecznych powiedział Francois Benaroya, wiceprezes Zarządu Banku BGŻ BNP Paribas. Mamy nadzieję, że wielu klientów skorzysta z naszej oferty zarówno w zakresie składnia wniosków, jak również z szerokiej oferty kredytów – dodał Francois Benaroya.

 

Przypominamy, że Bank BGŻ BNP Paribas oferuje możliwość złożenia wniosku w programie Rodzina 500+. W tym celu wystarczy zalogować się do systemu bankowości internetowej eBGŻ (dla klientów dawnego Banku BGŻ) lub Pl@Net (dla klientów dawnego BNP Paribas Banku Polska) i kliknąć w moduł Wnioski, a następnie zakładkę Rodzina 500+.

 

System w prosty, intuicyjny sposób poprowadzi użytkownika przez cały proces rejestracji tj. uzupełni we wniosku dane wnioskodawcy oraz nr konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas do przelewania środków z tytułu świadczenia. Wypełniony wniosek kierowany jest do systemu administracji publicznej Emp@tia w celu dalszej weryfikacji.

 

Bank nie pobiera żadnych opłat za złożenie wniosku.

źródło:

Bank BGŻ BNP Paribas