Witaj Gościu. Zaloguj się lub Zarejestruj
0 Odpowiedzi

Aviva rozpoczęła współpracę z eurobankiem

Zapytał/a:   378 wyświetleń aviva, eurobank, ubezpieczenia
Euro Bank SA

Aviva rozpoczęła współpracę z eurobankiem w zakresie bancassurance. Pierwszym wspólnie oferowanym produktem jest pakiet ubezpieczeń do kredytów gotówkowych.


Umowa z eurobankiem świadczy o tym, że Aviva ponownie uaktywnia się na rynku bancassurance. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z bankiem, który cieszy się uznaniem w oczach klientów i należy do czołowej europejskiej grupy bankowej Société Générale mówi Andrzej Oślizło, wiceprezes Avivy ds. rozwoju.

 

Zależy nam na oferowaniu klientom ubezpieczeń, które spełniają ich oczekiwania. Umowa z Avivą pozwala klientom na skorzystanie z nowej oferty ubezpieczeniowej przygotowanej przez jedną z największych firm na rynku powiedział Wojciech Humiński, wiceprezes zarządu eurobanku.

Pakiet oferowany do kredytów gotówkowych obejmuje zarówno ubezpieczenie na życie, jak i inne ubezpieczenia osobowe i majątkowe (m. in. utratę pracy, czasową niezdolność do pracy oraz poważne zachorowania).

 

eurobank uzyskał najwięcej pochlebnych opinii na temat swoich usług spośród banków średniej wielkości wynika z badania przeprowadzonego przez Instytut ARC Rynek i Opinia, którego wyniki opublikowano we wrześniu 2016 r. Bank znalazł się wśród najwyżej ocenionych m.in. pod względem poziomu opłat i prowizji, ale również w ogólnym rankingu form kontaktu z bankiem. Bank najwyżej oceniają klienci w wieku 30 44 lat.

 

eurobank uzyskał również tytuł Złoty Bankier 2016 za najlepsze konto osobiste na polskim rynku.